Genel Merkez

Hakkımızda

Firmamız 50 yılı aşkın ticaret hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle makas sektöründe yurtiçi piyasasının yaklaşık %70’lik bölümünü elinde tutarak daima yüksek kalite, hızlı sevkiyat, satış sonrası hizmet, uygun fiyat ve daima müşteri memnuniyeti prensipleriyle Türkiye’nin 81 ilinde yaygınlaşmış müşteri portföyü ile piyasada güvenilir bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Tescilli markalarımız olan MERZE, HORSEHEAD (ATBAŞ), WEST STAR, DELLA, MELLONI, MURANO, GANTES ve LINATE gibi tekstil ve kuaför makaslarının yüksek kalitede üretim ve ithalatını yaparak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Üretim firmamız MEYDAN MAKAS SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. adıyla 2002 yılından bu yana her geçen sene kalitesini arttırarak Silivri’de bulunan toplam 9500 m₂ üretim tesislerimizde imalatını gerçekleştirmekte olup birçok ülkeye de ihracatını yapmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize hızlı sevkiyat yapabilmek için İkitelli Basın Express yolundaki 3000 m₂ merkez binamız olan Della Plaza’da yeterli stok bulundurmaktayız.

Makas üretimine ilaveten firmamız 2010 yılında tekstil ve konfeksiyon sektörlerinde kullanılmakta olan her çeşit yapışkanlı ve yapışkansız pastal kağıtları, plotter kağıtları, delikli alt kağıtları, mikro delikli kağıtlar, krep kağıtları, vakum naylonları, taşıma torbaları ve kalıp kartonları üretmektedir.

Türkiye çapında ve Dünya pazarlarında ürünlerimiz yüksek kalitesiyle kabul görmüş olup bu sektörde piyasanın satış hacminin büyük bir bölümünü de elinde tutmaktadır.

DELLA KAĞIT PLASTİK SANAYİ TİCARET A.Ş. ve MEYDAN MAKAS SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ailesi olarak gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür eder, sizlere her daim hizmet vermeye devam edeceğiz.

  • Vizyonumuz

    Çalışma ve ticari prensiplerimizden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ilke edinip daima yüksek kalite ve zengin ürün yelpazesi ile dünya pazarında kendimize yer edinip, ürünlerimizi ve markamızı tanınır ve aranır hale getirmektir.
  • Misyonumuz

    Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olmaktır.